Baruška.webgarden.cz

Baruška :-D

Hilary Duff

Zajímavosti a drbíky o Hilary

Má velkou slabost pro sladkosti. Dost často si stěžuje, že na ní je každé kilo vidět, přesto se většinou neubrání a zhřeší. Například čekání na rande si zkracuje v cukrárně. Nejraději si dopřává několik kopečků zmrzliny a dvojité kafe s pořádnou porcí čokoládové šlehačky.

Miluje psy, když jí bylo sedm, zemřela jí milovaná kolie. Hil to obrečela a myslela si, že už nikdy nebude žádné zvíře tak zbožňovat. Ale o několik měsíců později uslyšela škrábání na dveře a za nimi stál malý ušmudlaný psík… Hilary hned věděla, že ho nemůže nechat jít. Dnes si svůj život bez fenky, kterou pojmenovala LDD (little dog Duff), nedovede vůbec představit. Nejradši se spolu dívají na televizi.

Nejvíc utrácí za oblečení, boty a make-up. „V obchodech trávím většinu svého volného času, ale nelituji toho,“ přiznává Hilary. Kromě nakupování prý ráda plave a skáče na trampolíně!

Se skupinou, se kterou zpívá, se seznámila přes internet!

Jejím největším idolem je její sestra Haylie! „Píše úžasné texty písniček: pro mé album Metamorphosis napsala song Inner Strength!“

Jako dítě byla strašný stydlín! „Rodiče z toho byli už zoufalí, a proto mě vzali k psychiatrovi! Pomohly mi až hodiny zpěvu. Dnes je ze mě mluvka, co za celý den nezavře pusu…“

S Frankiem Munizem (Agent Cody Banks), se kamarádí i mimo kameru.

Maminka Hilary je Hoolywoodská producentka a tatínek je filmový producent!

Třikrát se pokoušela získat řidičák.

Přispěla 200 000 $ na Červený kříž a dalších 50 000 $ dala na pomoc obětem hurikánu Katrina.

Od svých 10 let studuje doma. Spolu se sestrou Haylie nyní studují dálkově na Harvard Extension School.

V roce 2004 byla nominována na Juno Award za nejlepší album roku.

Na její 17-té narozeniny přichystala Haylie výlet do Mexica.

Hlavní roli ve filmu Moderní popelka přijala kvůli tomu, že to byla v dětství její oblíbená pohádka.

Za své nejlepší koncerty považuje ty, které se uskutečnily v Los Angeles.

Je dcera producentky Susan Duff.

Na albu "Hilary Duff" upravila dvě písničky.

Nemá ráda techno hudbu.

Videoklip So Yesterday se natáčel na Venice Beach v Maria Del Rey, Kalifornie.

Byla nominována na Hottest Teen Female Star v roce 2003 za zpěv, hraní a práci v charitě.

Líbí se vám zpěvačka Hilary Duff ?

Jo , je super (48)
 

Jo (26)
 

Trochu (27)
 

Ne (27)
 

Hilary Duff

normal_2.jpg

Hilary Duff

normal_20.jpg

Hilary Duff

normal_23.jpg

Nová Hilary Duff

hilary-duff.jpg

Hilary Duff + její podpis

1582902.jpg

Datum narození:28.09.1987

Hillary

Místo narození: Houston, USA

Znamení: Váhy

Životopis: Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet, a tak jako ve všem, i v něm byla výborná. Po dvou letech se dostala do velmi známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film Casper Meets Wendy (Casper a Wendy), který ji pomohl ke slávě a úspěchu.
Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.
To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. První se jmenoval "Agent Cody Banks". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film Lizzie McGuire Movie (u nás jako Italské prázdniny), čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili.
Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis, natáčela film Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu), v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.
Tím Hilina kariéra rozhodně nekončí. V červenci 2004 (v USA) byl v kinech její další film - A Cindrella Story (Popelčin příběh) a v říjnu 2004 začíná točit film Hearth of Summer. Podle některých zpráv má další album vyjít tento rok, na její narozeniny.

 
Konéééééééc