Baruška.webgarden.cz

Baruška :-D

Trapasy celebrit

Brad Pitt

V době, kdy jsem se ucházel o mou manželku/bývalou) Jennifer, jsme spolu často chodili do společnosti. Měl jsme ale zrovna takový menší kosmetický problém. - trápili mě lupy ve vlasech, a ne a ne se toho zbavit.. Jednou jsme si zase někam vyšli a Jennifer mi vyprávěla nějaký nový fór. Musela jsem se tak ssmát, že jsme mimoděk potřásal hlavou - a zbrusu nová večerní róba Jennifer od proslulého módního návrháře byla najednou poseta miliony lupů... Tohle moje společenské faux - pas ji tak naštvalo, že mě po celý zbytek večera ignorovala!

Hilary Duff

"Bylo mi čtrnáct a procházely jsme se s kámoškou po městě. Když jsme vycházely z jednoho fastfoodu, kde jsme si koupily hambáče, všimla jsem si, že na druhé straně frčí na skejtu pěkný kluk. Byl tak sladkej, že jsem přemluvila kámošku, abychom vyrazily jeho směrem. Pořád jsem na něj musela zírat, byla jsem jak zhypnotizovaná, až najednou… PRÁSK! Měla jsem temno před očima a vůbec jsem nevěděla, co se děje. Za chvíli jsem to pochopila. Nabourala jsem do lampy. Na čele jsem měla obrovskou bouli a na obličeji rozpláclý nedojedený hamburger! Kámoška se mohla počůrat smíchy. A ten kluk? Zmizel v nenávratnu."

...

Josh Hartnett

Jaký máš nejtrapnější zážitek z rande? Měl jsem se s jednou holkou sejít na diskotéce. Jenomže ještě než tam přišla, objevilo se v sále pár fotbalových fanoušků, kteří přišli zrovna z prohraného zápasu. Byli tudíž špatně naložení, slovo dalo slovo a já to schytal. Roztrhali mi košily, krvácelo mi z nosu a tak jsem pláchl domů.

?Měl jsi na sobě něco obzvlášť trapného Asi v 16 jsem se s bratránkem převlíkl za holky. Ale kompletně - udělali jsme si vlasy, make-up, půjčili šaty, vycpali podprsenky - docela se mi to líbilo...:-)

Za jakou největší trapárnu jsi vydal peníze? Musím na sebe prásknout,že jsem byl tak hloupý, že na prázdninách nechal přemluvit ke skořápkám...

........

Krásná Britney Spears

12887227.jpg

Paris Hilton se sama malovala

m jkkkkkkkkkkkkkkkkk

Paris Hilton po ránu

wexdwdwdwdwdddddddd.

 
Konéééééééc